Servitoare | Menajeră | Îngrijitor încăperi

Cerințe:

  • Acuratețe
  • Responsabilitate
  • Disciplină
  • Amabilitate

Responsabilități:

  • Efectuarea curățeniei într-un oficiu modern amplasat in sectorul Telecentru
  • Curățarea și dezinfectarea obiectelor sanitare
  • Schimbarea produselor consumabile (săpun lichid, hârtie igienică, prosoape de hârtie, etc.)
  • Ștergerea prafului
  • Eliminarea gunoiului

Beneficii:

  • Salariu achitat în termenul stabilit inițial
  • Grafic de muncă part-time de la ora 6:00 dimineata pina la  - 9:00 dimineata de luni pina duminica
  • Posibilitatea de angajare oficială și pe termen îndelungat în cazul manifestării interesului

Pentru mai multe detalii aplicați CV-ul dvs la adresa: hr@midnight.works sau sunați la numărul: 069666650.

E-mail: hr@midnight.works
Telefon: 069666650

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть