Șef Magazin "Volta" or. Hincesti

,,VOLTA” S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

Responsabilități de bază:

  • Gestionarea activității magazinului;
  • Organizarea și coordonarea activității angajaților;
  • Îndeplinirea planului de venituri vânzări;
  • Soluționarea eficientă a tuturor solicitărilor și reclamațiilor clienților;
  • Întocmirea rapoartelor, dărilor de seamă.

Cerinţe:

  • Studii medii speciale sau superioare;
  • Experienţă la un post similar minim 2 ani;
  • Abilități manageriale, de comunicare și negociere;
  • Abilități de planificare, control și motivare
  • Calităţi de lider;
  • Competență în luarea deciziilor și asumarea responsabilităților;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Gândire analitică și strategică;
  • Viziune practică;
  • Responsabilitate, operativitate, orientare către rezultat;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

Oferim:

  • Salariu motivant;
  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă
  • Pachet social
  • Bon de masă
  • Instruire și oportunități de promovare
  • O cultură organizaţională puternică, bazată pe respect şi prietenie

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la e-mail: hr@volta.md.
Telefon: 079996399

Vă rugăm să indicaţi pentru care post optaţi.
Vă dorim o carieră de succes!

E-mail: hr@volta.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть