Șef depozit produse petroliere

Compania  cu renume internațional   Î.M. ROMPETROL  MOLDOVA S.A.  - una din cele mai puternice companii din Estul Europei si un important jucator in regiunea Marii Negre si  Marii Mediterane, care  activează  în domeniul  petrolier  și  de  gaze anunță  deschiderea poziției de:

Responsabilități principale:

  • Coordonează activitățile care sunt direct subordonate conform structurii organizaționale aprobate;
  • Instruirea, verificarea, controlul și monitorizarea permanentă a factorilor implicați în menținerea unei bune funcționari a depozitului;
  • Menținerea utilajelor și a echipamentelor ce deservesc depozitul în funcțiune cu timpi minimi de oprire;
  • Asigurarea depozitării și a manipulării corespunzătoare, organizarea capacităților de stocare și gestionarea eficientă a produselor petroliere;
  • Coordonarea tuturor activităților din cadrul depozitului, conform bugetului aprobat;
  • Reprezentarea companiei în relația cu reprezentanții instituțiilor abilitate prin lege, efectuarea controalelor în cadrul depozitului și acordarea autorizațiilor specifice funcționării depozitelor de produse petroliere;
  • Instruirea și asigurarea respectării Procedurilor și instrucțiunilor de lucru de către toți salariații din subordine;
  • Asigurarea condiţiilor de siguranţă a circulaţiei şi a securităţii operaţiunilor depozitului;
  • Prevenirea riscurilor pentru persoane, bunuri sau mediu prin toate mijloacele şi acţiunile necesare legate de activităţile aferente transportului, încărcării/descărcării de produse petroleire, cu respectarea dispoziţiilor aplicabile şi în condiţii optime de siguranţă;
  • Urmărește ca întreaga capacitate de descărcare, încărcare, depozitare și livrare să fie desfășurată în conformitate cu prevederile legale și normele interne ale companiei;

Principalele cerințele față de candidați:

  • Studii superioare (tehnice/economice);
  • Experiența de lucru - nu mai puțin de 3 ani în domeniu sau funcție similară;
  • Cunoaștinte de operare: Word, Excell;
  • Cunoașterea limbilor româna, rusa – obligatoriu, engleza - avantaj;
  • Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate;
  • Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate.

Compania oferă:

  • Salariul motivant;
  • Un colectiv prietenos;
  • Pachet social complet;
  • Experienta profesională intr-o companie internațională.
  • Tichete de masă;
  • Aplicație sport Fit.

Persoanele interesate sunt încurajate să expedieze CV întocmit în limba română sau rusa pe adresa: hrmd@rompetrol.com, cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant pentru care candidați.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть