Reprezentant comercial în Chișinău

Angajăm:

Cerințe față de candidați:

  • Studii medii, superioare sau superioare incomplete;
  • Experiență de minim 2 ani în domeniul comercializării produselor alimentare;
  • Înțelegerea specificului comerțului cu amănuntul modern;
  • Disciplină, orientare către rezultate în muncă, implicare maximă;
  • Dorința de a câștiga și de a vă crește veniturile, precum și de a vă dezvolta profesional;
  • Abilitatea de a negocia , de a începe o conversație, a o menține și a o finaliza;
  • Abilitatea de a convinge, de a depăși critica, de a vorbi coerent și logic;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Responsabilitate, sociabilitate, spirit antreprenorial, rezistență la stres, orientare către client;
  • Atitudine pozitivă față de monitorizarea prin GPS pe timpul orelor de muncă;
  • Cooperare și disponibilitate pentru a înlocui supervizorul în caz de absență și pentru a fi promovat (ne dorim să dezvoltăm și să creștem angajații noștri);
  • Permis de conducere categoria «B».

Responsabilități:

  • Lucrul cu clienții, conform itinerariului stabilit;
  • Dezvoltarea unei baze active de clienți din zona alocată;
  • Pregătirea, primirea și procesarea comenzilor;
  • Aranjarea produselor în punctele de vânzare cu amănuntul în conformitate cu standardele companiei;
  • Controlul expedierilor de produse către punctele de vânzare cu amănuntul;
  • Dezvoltarea punctelor de vânzare cu amănuntul, extinderea sortimentului prezentat;
  • Verificarea stocului de produse și a datelor de expirare în punctele de vânzare cu amănuntul;
  • Verificarea ordinelor de încasare;
  • Raportarea conducerii.

Condiții:

  • Lucru într-o companie prestigioasă și stabilă, lider de piață în domeniul său;
  • Grafic de lucru de cinci sau șase zile( sâmbăta se achită suplimentar);
  • Venit ridicat ( peste media de piață pentru un post similar);
  • Telefon de serviciu, plata pentru telefonie mobilă și internet;
  • Automobil de serviciu;
  • Pachet social deplin(salariu oficial deplin);
  • Instruirea angajaților companiei în domeniul competențelor profesionale;
  • Achitarea la timp a salariului (fără întârzieri).

Trimiteți CV-ul cu fotografie la adresa de e-mail: hr@divin.md.

E-mail: hr@divin.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть