Recepționer cu experiență

BE THE BEST ON THE FRONT DESK!

Angajăm:

  • Dorești să faci parte dintr-o echipă tânăra, dinamică și prietenoasă?
  • Să te alături unei echipe orientate spre rezultate pentru pacienți?
  • Ai dori să cunoști informație unică și utilă pentru tine și apropiații tăi?
  • Să te dezvolți nu doar în domeniul dat?

Atunci, aplică CV-ul tău pentru postul de recepționer la unul dintre cele mai inovative centre de reabilitare din Republica Moldova!

Ne potrivim dacă:

  • Ești o persoană orientată către oameni;
  • Ești atent(ă) la detalii;
  • Ești disponibil(ă) să lucrezi PART TIME (07:30 - 14:00 sau 13:00 - 19:30, inclusiv 30' pauză de masă)
  • Cunoști la nivel înalt limbile română și rusă (engleza ar constitui un avantaj).

Care ar fi sarcinile?

  • Întâmpinarea pacienților cu amabilitate;
  • Preluarea apelurilor telefonice;
  • Înregistrarea și programarea pacienților;
  • Informarea pacienților despre servicii;
  • Alte responsabilități conform fișei postului.

Noi îți oferim:

  • Program de lucru în ture;
  • O ambianță de lucru plăcută într-o echipă profesionistă;
  • Oportunități de dezvoltare și învățare continuă;
  • Reduceri la serviciile centrului pentru tine și familia ta.

Vrei să faci parte și tu din misiunea noastră? Welcome on board!
Dacă te-ai regăsit în cele scrise mai sus, trimite CV-ul tău pe adresa hr@neokinetica.md.

Centrul de Reabilitare Medicală „Neokinetica”
Chișinău, Ciocana, bd. Mircea cel Bătrân 33/3

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть