Project Manager

Port Mall

27 сентября 2024

Port Mall, cel mai mare mall din țară, angajează:

Port Mall, destinația principală de shopping și entertainment din Moldova ,își extinde actvitatea ca centru regional de top! Acum, ne dorim să transformăm această experiență într-una și mai spectaculoasă și suntem în căutare de noi talente!

Responsabilități:

  • Coordonarea și gestionarea tuturor aspectelor proiectului, de la planificare și execuție, până la monitorizarea rezultatelor;
  • Colaborarea cu echipa pentru a stabili obiective, strategii și planuri de acțiune orientate spre rezultat;
  • Crearea și menținerea unui mediu de lucru inspirațional, motivant și productiv pentru echipă;
  • Asigurarea unei comunicări fluide și eficiente între departamente și membrii echipei;
  • Analiza datelor și identificarea oportunităților de optimizare a proceselor și îmbunătățirea rezultatelor;
  • Raportarea progresului, realizărilor și provocărilor întâmpinate către conducerea companiei.

Cerințe:

  • Experiență dovedită în managementul de proiect și/sau conducerea executivă
  • Cunoștințe solide și experiență în domeniul marketingului
  • Experienta in lucru cu generatia tinara
  • Abilități excelente de comunicare și organizare
  • Imaginatie si abilitati in inovatie pentru a genera idei
  • Flexibilitate și adaptabilitate într-un mediu în continuă schimbare
  • Gândire logică, analitică și competență în lucrul cu tabele și cifre
  • Excelentă cunoaștere a limbii române (cunoașterea limbilor engleză sau rusă reprezintă un plus)

Ce îți oferim în schimb:

  • Angajare oficială
  • Libertatea de a veni cu idei creative și a le implementa
  • Salariu atractiv și negociabil, în funcție de calificările tale, cu posibilitatea de creștere pe măsură ce aduci valoare adăugată proiectului

Cel mai important criteriu care contează pentru noi este dorința ta de a genera idei noi. Ne așteptăm să te implici și să te dedici 100% sau chiar mai mult.

Dacă ești pregătit să faci față acestei provocări și să contribui la creșterea și succesul Port Mall, te invităm să te alături echipei noastre!

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

e-mail: hr@portmall.md
tel.: 061 033 522

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть