Project Manager

O.C.N. „Easy Credit” S.R.L

27 сентября 2024

O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. cea mai reputativă organizație de creditare nebancară din Republica Moldova, anunță concurs pentru angajare:

Căutăm un Specialist IT versatil și experimentat pentru a se alătura echipei Easy Credit. Candidatul ideal va avea o combinație de abilități tehnice și de business, cu accent pe dezvoltarea, implementarea și mentenanța sistemelor informatice.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și gestionarea aplicațiilor existente
  • Colaborarea cu echipe IT internaționale și parteneri locali
  • Proiectarea și implementarea de noi funcționalități și integrarea lor cu sistemul de bază
  • Descrierea sarcinilor tehnice noi și înaintarea acestora
  • Crearea și întreținerea rapoartelor
  • Optimizarea proceselor IT pentru eficiență maximă
  • Gestionarea proiectelor IT și contribuția la inițiative inovatoare
  • Mentenanța și suportul pentru site-ul companiei
  • Oferirea de suport tehnic pentru departamentele interne și utilizatorii finali

Cerințe:

  • Studii superioare în Informatică sau domenii conexe
  • Înțelegere solidă a proceselor de business din domeniul financiar
  • Cunoștințe în rețelistică, sisteme de operare Windows și Linux, baze de date și arhitectura aplicațiilor de afaceri
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare cu echipe tehnice și non-tehnice
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă, gestionând multiple proiecte simultan
  • Atenție la detalii și orientare spre rezultate
  • Fluență în limbile română, rusă și engleză

Avantaje:

  • Experiență în raportarea evenimentelor Metro2 către Birourile de Credit
  • Abilități de programare în Python, PHP, JavaScript
  • Experiență în automatizarea proceselor și analiza datelor

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii corporative
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală
  • Mediu de lucru modern și dinamic
  • Proiecte diverse și provocatoare
  • Posibilități de avansare în carieră

Condiții de lucru:

  • Loc de muncă în oficiu modern din centrul capitalei
  • Echipă prietenoasă, relații bazate pe calitate și respect reciproc
  • Mod de salarizare
  • Salariul va fi specificat in cadrul interviului

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть