Persoană pentru Promovare și Promoții

Unde.md angajeaza:

Căutăm în echipă colege dinamice și energice pentru a se alătura echipei noastre în activitățile de promovare și promoții. Căutăm persoane care să reprezinte cu profesionalism marca noastră la evenimente de promovare și să interacționeze direct cu clienții noștri.

Responsabilități:

  • Lucru de 5 zile pe săptămână, câte 5 ore pe zi.
  • Participarea activă la evenimentele de promovare și promoții.
  • Promovarea produselor și serviciilor noastre și furnizarea de informații clienților.
  • Utilizarea eficientă a materialelor de promovare pentru prezentări.
  • Asigurarea satisfacției clienților și colectarea feedback-ului acestora.
  • Reprezentarea brandului nostru la evenimente într-un mod exemplar.

Calificări Necesare:

  • Atitudine pozitivă și zâmbitoare.
  • Abilități excelente de comunicare și persuasiune.
  • Dinamică, energică și capabilă să lucreze în echipă.
  • Îngrijită și aspect fizic plăcut.
  • Disponibilitate pentru ore de lucru flexibile.
  • Experiență în promovare și vânzări sau dorința de a învăța.

De ce să ne alegi pe noi?

  • Un mediu de lucru dinamic și inovativ.
  • Oportunități de dezvoltare a carierei și formare profesională.
  • Diverse beneficii pentru angajați și programe de recompensare.
  • Un birou modern și central.
  • O echipă prietenoasă și susținătoare.

Vă rugăm să trimiteți aplicațiile prin e-mail. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre dinamice!

E-mail: hr@unde.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть