Patiser/Cofetar

Angajăm:

Ce oferim:

  • Grafic de lucru: 5 zile lucrătoare în săptămână
  • Program de lucru: 08:00 – 18:00
  • Salariu avantajos, achitat la timp: Preț/oră - 55 lei (lunar reiese lunar un salariu 12.100 lei pentru 22 de zile lucrătoare)
  • Locație ultracentrală - pe teritoriul USM (Strada Alexei Mateevici 60)

Responsabilități:

  • Prepară produsele respectând toate cerințele tehnologice
  • Are un ritm accelerat de activitate;
  • Poate lucra în echipă și delega sarcinile ajutorilor de bucătari;
  • Este responsabil de calitatea și gustul produslui finit;
  • Respectă cu strictețe regulile de siguranță alimentară;
  • Efectuează săptămânal inventarierea/reinventarierea în cadrul secției de patiserie;
  • Contribuie la menținerea curățeniei la locul de muncă;
  • La necesitate se implică în activitatea colegilor săi

Pentru mai multe detalii sună acum pe număr de telefon: 078414862 sau transmite datele de contact sau CV pe adresa: contact@gustomania.md

E-mail: contact@gustomania.md
Telefon: 078414862

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

BEVERART S.R.L

Patiser - Cofetar

BEVERART S.R.L • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть