Operator Telefonic pentru Programări Deservire Aparate de Aer Condiționat

Compania AviClima angajeaza:

Locație: Chișinău, Moldova
Companie: Avi Clima S.R.L.

Descrierea postului:

Avi Clima S.R.L., lider pe piața sistemelor de aer condiționat din Moldova, caută o persoană dinamică și organizată pentru postul de Operator Telefonic. Persoana ideală va avea responsabilitatea de a prelua și efectua apeluri telefonice pentru programarea serviciilor de deservire a aparatelor de aer condiționat.

Responsabilități principale:

  • Preluarea apelurilor telefonice de la clienți pentru programarea serviciilor de întreținere și reparații aparate de aer condiționat.
  • Contactarea clienților pentru confirmarea programărilor și reamintirea acestora.
  • Înregistrarea și actualizarea informațiilor în sistemul de management al clienților.
  • Oferirea de informații precise și utile clienților cu privire la serviciile oferite.
  • Colaborarea cu echipa tehnică pentru a asigura o programare eficientă și fără probleme.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în call center sau în posturi similare reprezintă un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea calculatorului și a pachetului Microsoft Office.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
  • Atitudine proactivă și orientată spre soluții.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și bonusuri de performanță.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Mediu de lucru plăcut și colegial.
  • Program de lucru flexibil.

Dacă ești o persoană energică și îți dorești să faci parte dintr-o echipă de succes, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email valentin.staver@aviclima.md.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să colaborăm împreună!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть