Operator Suport Tehnic (nu necesită experiență)
Kivork

26 сентября 2024

KIVORK, este o companie IT internațională, specializată în domeniul turismului, care își dorește extinderea și consolidarea echipei actuale de suport, cu operatori suport tehnic!

Cerințe:
  • Studii în domeniu: bancar, finanțe, contabilitate, IT, etc.
  • Gândirea analitică, dorința de a îndeplini sarcini tehnice
  • Atenţie la detalii, simţ înalt al responsabilităţii și abilitate de a învăţa rapid
  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel mediu (scris/citit)
Responsabilități:
  • Verificarea și încărcarea informațiilor în sistemul global de distribuție (GDS)
  • Automatizarea contractelor încheiate cu companiile aeriene
  • Verificarea corectitudinii biletele de avion emise în conformitate cu clauzele stipulate în contracte
Oferta companiei noastre:
  • Training-uri de inițiere și training-uri de formare continuă
  • Angajare oficială și contract pe perioadă nedeterminată
  • Grilă de salarizare motivantă
  • Dezvoltare profesională și creștere în carieră
  • Grafic de muncă: 10:00 - 18:00
  • Un mediu de lucru tânăr și dinamic care te va face să zâmbești zilnic :)
Dacă ești deschis să spui DA unei noi provocări aplică acum!
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть