Operator magazin online

Angajăm:

Dacă știi să vinzi bine la telefon - te așteptăm! Suntem un magazin online de mobilă și avem nevoie de un operator care să poată procesa calitativ lead-urile "calde" și să vândă produsele noastre prin telefon.

Responsabilități funcționale:

  • Consultarea clienților despre produsele oferite de companie;
  • Menținerea bazei de clienți existente;
  • Vânzări cross-sale și up-sale.

Cerințe pentru candidați:

  • Stăpânirea corectă a limbii române;
  • Comunicare eficientă, inteligență, responsabilitate, productivitate ridicată;
  • Experiență de lucru ca operator call-center;
  • Salariu: Fix + KPI.

Informații detaliate despre cerințe, condiții de muncă și de plată vor fi comunicate în cadrul interviului.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la e-mail: hr@relaxe.md, menționând poziția pentru care aplicați.

hr@relaxe.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Diolsem SRL

Diolsem SRL • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть