Operator introducere și validare date

Angajăm:

Suntem în căutarea unui Operator introducere și validare date, care să lucreze full time în oficiul companiei amplasat pe str. Uzinelor 2.

Cerințe:

  • Studii superioare (în domeniul contabilității ar constitui un avantaj);
  • Cunoașterea PC-lui, Pachet MS Office (programa 1C ar constitui un avantaj);
  • Experiența într-un post similar este binevenită, sunt acceptați și candidații fără experiență, dar dornici și capabili de a învăța.

Responsabilități:

  • Emiterea de facturi în baza contractelor;
  • Verificarea registrelor;
  • Conlucrarea cu caseria.

Calități:

  • Capacitatea de a îndeplini sarcinile la timp, precizie, punctualitate, capacitate de analiză și control, responsabilitate.

Beneficii:

  • Un pachet salarial  motivant;
  • Un mediu de lucru plăcut  într-un colectiv prietenos;
  • Sprijin în  dezvoltarea profesională și instruire continua.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, timite-ne CV cu fotografie la adresa natalia.sofron@consalcom.md cu indicația funcției pentru care optați.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть