Operator contabil

Compania «Angroset» angajează:

Responsabilități:

  • Introducerea și prelucrarea documentelor contabile privind vînzările: intrarea/ieșirea de marfă, eliberarea facturilor, verificările reciproce;

Cerinte:

  • Studii economice - constituie un avantaj;
  • Cunoasterea limbilor: romana si rusa;
  • Capacitate de a invata si de a lucra in echipă;
  • Responsabilitate;
  • participarea la procesul de inventariere a valorilor materiale și mărfurilor.
  • Experiența de muncă în domeniu - nu este obligatorie!

Calități:

  • Capacitatea de a îndeplini sarcinile la timp, precizie, punctualitate, capacitate de analiză și control, responsabilitate.

Compania noastră vă oferă:

  • Salariu motivant;
  • Instruire si un mediu de lucru modern.
  • Programul de lucru: Luni - Vineri, de la 09-00 pina la 17-30;

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV la adresa:
e-mail: hr@sunpack.md cu indicarea functiei la care pretindeti.

Telefon: 068222782.

Multumim.

E-mail: hr@sunpack.md
Telefon: 068222782

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть