Operator-contabil

Suntem o companie internationala cu peste 15 ani de experienta in asamblarea si verificarea calitatii produselor din industria automotive.
Noi te invitam sa te alaturi echipei noastre!

Profilul candidatului:

  • Studii de profil (contabilitate, economie, finanțe);
  • Cunoasterea limbii romane;
  • Experienta in calitate de Ajutor contabil, operator constituie un avantaj;
  • Utilizare PC, MS Office si soft-uri ( Excel- nivel avansat);
  • Cunoasterea legislatiei fiscale;
  • Organizat, metodic si orientat pe detalii;
  • Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa.

Responsabilitati de baza:

  • Evidenta contabilitatii primare (emiterea si evidenta facturilor fiscale, introducerea extraselor bancare; deconturi de avans; evidența materialelor si actelor de stricta evidenta); ;
  • Evidența decontărilor reciproce cu clienții (evidența datoriilor/creanțelor);
  • Efectuarea operatiunilor contabile zilnice;
  • Introducere date in program informational;
  • Intocmeste rapoarte zilnice/saptaminale/lunare aferente activitatii desfasurate.

Noi Oferim:

  • Dezvoltarea unei cariere intr-o companie de succes;
  • Loc de munca stabil pe o perioada nedeterminata;
  • Salariu + Pachet social deplin;
  • Mediu de lucru tanar si dinamic.

Cum Aplici
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul cu specificarea pozitiei la următoarea adresa de e-mail: hr@qualityhub.ro
Sau sa sune la numarul de telefon: 079999479

E-mail: hr@qualityhub.ro
Telefon: 079999479

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть