Muncitor în secția vinificație la fabrica de vin

Compania „Orhei – Vit” SRL anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de:

Responsabilităţile principale:

  • îndeplinirea sarcinilor de serviciu al secției de vinificație.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • studii tehnice sau medii de specialitate în domeniul vinificației constituie un avantaj;
  • responsabil;
  • punctual;
  • experiența de muncă constituie un avantaj.

Oferim:

  • angajare permanentă;
  • timp de muncă deplin;
  • pachet social atractiv;
  • alimentatie gratis;
  • compensarea integrala a cheltuielilor de trasnport;
  • telefon de serviciu;
  • salariu motivant;
  • regim de munca: luni-vineri, 8.30-17.00;
  • loc de muncă s. Merenii Noi, r-n Anenii Noi.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com sau la telefon 069500544.

E-mail: hr@orhei-vit.com
069500544

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть