Meșter în Reparația Electrocasnicelor

Centrul de Service Euroterm angajează:

Dacă te potrivești profilului, nu ezita să aplici!

Responsabilitati:

  • executarea lucrarilor de reparație sau verificare tehnică a produselor electrocasnice;
  • punerea in functiune a aparatelor electrocasnice;
  • oferirea asistenţei tehnice clienților și personalului;
  • respectarea standardelor de calitate impuse prin specificaţiile furnizorilor pentru lucrările executate;
  • respectarea termenilor de execuţie a lucrărilor;
  • evidenţa şi raportarea serviciile executate;
  • participarea la cursurile de pregătire și perfecționare;

Cerințele față de candidat:

  • Studii tehnice (preferențial);
  • Cunoștințe în domeniul deservirii tehnice si reparației aparatelor electrocasnice;
  • Cunoașterea limbilor Română și Rusă;
  • permis de conducere categoria B (preferențial);
  • onestitate, interes, entuziasm, pozitivism, creativitate și bună dispoziție!

Oferim:

  • Oportunitate de angajare intr-o companie de succes;
  • Salariu motivant achitat la timp;
  • Posibilitate de creștere și dezvoltare profesională;
  • Pachet social deplin.

Expediază CV-ul și noi te vom contacta e-mail: euroterm@euroterm.md; resurse@horus.md.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть