Menajeră pentru casă privată (f/m)

La FIND JOB MD, ne dedicăm conectării profesioniștilor talentați cu oportunitățile de carieră perfecte. Misiunea noastră este de a facilita procesul de recrutare și de a crea parteneriate de lungă durată între companii și candidați.

Locație: Chișinău, sectorul Rîșcani, str. Nadejda Russo

Descriere:

Căutăm o persoană responsabilă și organizată pentru funcția de menajeră pentru casa privată (f/m). Este nevoie de cineva care să aibă grijă de curățenie și ordine în toate încăperile casei, asigurându-se că spațiul va rămâne confortabil și primitor.

Responsabilități:

  • Curățenie generală în toate încăperile casei (dormitoare, living, bucătărie, băi etc.);
  • Spălarea și călcatul hainelor;
  • Întreținerea curățeniei și a ordinei în toată casa;
  • Posibilitatea de a ajuta cu alte sarcini legate de casă la nevoie.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul menajului sau al curățeniei, de preferat într-o casă privată;
  • Abilitatea de a lucra cu atenție la detalii și de a prioritiza sarcinile;
  • Fiabilitate și punctualitate;
  • Respect și confidențialitate față de proprietari și proprietatea lor.

Beneficii:

  • Salariu competitiv: 13000 MDL Lunar;
  • Orarul de lucru: 9:00 – 18:00, Luni – Vineri;
  • Mediu de lucru plăcut și condiții de muncă corecte.

Dacă sunteți interesat/ă și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți un CV actualizat și o scurtă scrisoare de intenție la adresa findjobmd@mail.ru sau să ne contactați la 078444488 pentru mai multe informații.

E-mail: findjobmd@mail.ru
Telefon: 078444488

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть