Medic Veterinar

ROGOB te provoacă la un nou job!

Compania Rogob este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Medic Veterinar. În rolul de Medic veterinar, vei asigura controlul asupra respectării regulilor sanitar-veterinare pe parcursul recepției, prelucrării și păstrării materiei prime și a produselor finite.

responsabilitățile tale:
  • participă la recepția de materie primă și materiale auxiliare și întocmește rapoartele aferente
  • controlul asupra stării sanitare veterinare a materiei prime, producţiei finite, transportului, ambalajului, încăperilor, inventarului
  • verificarea respectării instrucțiunilor tehnologice privind ambalarea, marcarea și livrarea produselor
  • prelevarea probelor de producție pentru investigațiile de laborator conform instrucțiunilor
  •  asigurarea respectării parametrilor de fabricare a produselor conform Legislației si Regulamentelor sanitare în vigoare
  •  asigurarea controlului asupra îndeplinirii măsurilor de protecţie contra bolilor comune omului şi animalelor
  • identificarea şi eliminarea neconformităţilor din fluxul tehnologic
  • monitorizarea și verificarea punctelor critice de control
  • efectuarea expertizei sanitar-veterinare a produsului finit înainte de iesirea acestuia din secția de producere
  • stabilirea şi efectuarea acţiunilor corective
  • participarea la acțiuni de îmbunătățire continuă a standardelor implementate la nivel de companie
ce așteptăm:
  • studii superioare în domeniul medicinei veterinare
  • cunoștințe solide/experiență în domeniul tehnologiei prelucrării cărnii și produselor din carne
  • bune cunoștințe a pachetului MS Office
  • abilități excelente de comunicare
ce oferim:
  • carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară
  • salariu competitiv
  • training-uri în domeniul de activitate
  • mediu de lucru dinamic și interactiv
  • prânz gratuit
  • transport de serviciu.
Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul  la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

E-mail: hr@rogob.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть