Fiecare angajat are un rol esențial pentru succesul Cristis Aesthetic Beauty Clinic.

Maseuză | Maseur

Responsabilități de bază:

  • efectuează proceduri în conformitate cu reglementările interne și standardele de calitate stabilite;
  • masaj terapeutic, clasic, anticelulitic,
  • masaj M-Sculpt-Neo;
  • împachetări cu argilă;
  • efectuază monitorizarea constantă a conformității sălii de masaj cu cerințele sanitare și igienice și standardele stabilite;
  • efectuază procedurile cu o atitudine pozitivă și prietenoasă;
  • oferă clienților confort maxim;
  • perfecționare continuă, ridicarea nivelului serviciilor.

Cerințele față de candidat:

  • studii medicale, speciale;
  • experiența de muncă (in fitnes industrie);
  • abilități de comunicare, capacitatea de promovare si vânzarea serviciilor;
  • cresterea  numărului de clienți.

Celui mai bun candidat suntem dispuși să oferim:

  • aprecierea reușitei angajaților, încurajarea inițiativei și oferirea unui mediu de lucru sănătos;
  • salariu motivant de la 10000,00 + % din indicatorii îndepliniți;
  • oferirea recompenselor altor facilități pentru contribuțiile aduse companiei;
  • dezvoltarea unor sentimente de împlinire profesională și socială;
  • program de munca se stabileste in cadrul interviului;
  • reduceri la serviciile Cristis Aesthetic Beauty Clinic, BERD'S Restaurant Arome Locale;
  • reduceri 20 % Invitro ”DIAGNOSTICS”.

Ți a plăcut oferta? Transmiteți CV-ul resurseumane@berdshotel.com.

E-mail: resurseumane@berdshotel.com
Telefon: +373 61 085544

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть