Marketing Specialist (Balti)

Angajăm:

Invităm în echipa noastră un specialist în marketing talentat și creativ, care este gata să contribuie la dezvoltarea companiei și a brandurilor noastre. Dacă sunteți plin de idei și doriți să implementați proiecte ambițioase, vă așteptăm pe dumneavoastră!

Ce oferim:
  • Program de lucru convenabil: Luni-vineri de la 9:00 la 18:00, ceea ce permite menținerea echilibrului între muncă și viața personală.
  • Dezvoltare profesională: Oportunități de formare și creștere în carieră într-o companie care apreciază contribuția fiecărui angajat.
  • Echipă prietenoasă: Lucrul într-o echipă de profesioniști, unde fiecare este gata să ofere suport și să împărtășească experiența.
  • Proiecte interesante: Participarea la proiecte semnificative și interesante, care permit valorificarea potențialului și manifestarea creativității.
Responsabilități:
  • Promovare complexă: Elaborarea și implementarea strategiilor de promovare a companiei, brandurilor și produselor noastre, orientate spre atingerea obiectivelor concrete.
  • Organizarea evenimentelor: Desfășurarea de promoții, concursuri, evenimente și sondaje, care vor atrage atenția asupra produselor noastre și vor îmbunătăți interacțiunea cu clienții.
  • Crearea ofertelor promoționale: Dezvoltarea de promoții unice și atractive, reduceri și activități pe site-ul nostru, care stimulează interesul clienților și cresc vânzările.
  • Campanii de marketing: Participarea la crearea campaniilor de e-mail marketing, planificarea și implementarea campaniilor publicitare pentru motoarele de căutare și rețelele sociale, care vor extinde acoperirea și vor atrage noi clienți.
  • Creșterea notorietății: Lucrul la creșterea notorietății brandului pe internet, îmbunătățirea imaginii companiei și consolidarea reputației pozitive.
Cerințe:
  • Experiență de lucru într-o poziție similară de cel puțin 1 an.
  • Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii eficiente de marketing.
  • Abordare creativă în muncă și dorința de a crea ceva nou și unic.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.
Dacă sunteți gata pentru noi provocări și doriți să deveniți parte a unei companii în plină dezvoltare, trimiteți CV-ul dumneavoastră la job@atehno.md. Vom fi bucuroși să vă avem în echipa noastră și să atingem noi culmi împreună!

E-mail: job@atehno.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть