Manager vînzări 20 000 fix + 20 000 bonus

Suntem în căutare de:

Căutăm un Team Lead\Sales Manager care să se alăture echipei noastre pentru a dezvolta proiectul!

Sarcina cu care se confruntă specialistul este dezvoltarea cu succes a proiectului pe piața din Moldova și România.
Scopul este să arăți inițial rezultatele pe cont propriu, apoi să construiești un departament de vânzări, procese și echipă!

Mai multe informații despre curs pe site-ul: https://artpeople.md/

Condiții de cooperare:

  • Fix  20.000 - bonus 40 000 lei.
  • Experienta in vanzari – minim 2 ani.
  • Îți place comunicarea și vânzările.
  • Fluent în limba română.
Pentru mai multe detalii accesați: http://www.artpeople.md/

Responsabilități:
  • contactarea telefonică a clienților;
  • ținerea corespondenței de afaceri;
  • încheierea contractelor;
  • lucrul în sistemul CRM; evidența tranzacțiilor, stabilirea sarcinilor, înregistrarea comentariilor;
  • planificarea, întocmirea și prezentarea dărilor de seamă.
Oferim:
  • un salariu de 20 000 lei + bonusuri pentru îndeplinirea planului;
  • mese din contul companiei;
  • condiții de muncă confortabile;
  • șansa de a face parte dintr-o echipă unită și creativă de profesioniști.
Program: 9:30-18:00 (de luni pînă vineri), cu pauza de masă și plimbări în parc.

După îndeplinirea planului stabilit se va putea negocia un program de lucru de la distanță.

Expediați CV-ul la adresa electronică: ceo@artpeople.md
Telefon: 062101900

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть