Manager Vînzări B2B (Regiunea Sud)

Compania Media MAGNAT Grup SRL, cel mai mare importator si distribuitor din Rep. Moldova de produse pentru copii, terenuri de joaca, productie gonflabila INTEX, si multe alte categorii de marfa de la cei mai renumiţi producători din lume este în căutarea unui nou coleg:

Responsabilități principale:

  • Vînzări B2B către partenerii existenți. Gestionarea bazei existente de clienți;
  • Îndeplinirea planurilor pe vînzari și încasari, precum și a obiectivelor companiei;
  • Valorificarea și majorarea eficienței personale cît și a partenerilor în gestiune;
  • Majorarea permanentă a cotei de piață din sectorul respectiv;
  • Contractarea și lărgirea bazei existente de clienți;
  • Efectuarea analizei pe client/regiune; Rapoarte;
  • Identificarea problemelor și prezentarea soluțiilor aferente;
  • Reprezentarea companiei și intereselor acestei în regiune.

Cerințe față de candidat:

  • Stabilit cu traiul în sudul țării (Comrat, Congaz, Leova, Căușeni, Cahul etc.);
  • Are cunoștințe în domeniul B2B;
  • Posedă abilității de comunicare și convingere.
  • Orientat spre rezultat.
  • Cunoaște limba Rusă și Română - obligatoriu;
  • Are cunoștințe avansate PC (MS OFFICE, 1C).
  • O gîndire analitico-strategică în domeniul vînzărilor.
  • Experiență într-o poziție similară – v-a constitui un avantaj;
  • Automobil propriu – obligatoriu.
  • Studii superioare în domeniul: management, economie, marketing – v-a constitui un avantaj.

Calități personale: aranjat, punctual, proactiv, dinamic, cu inițiativă!

Oferim:

  • Un post cu salariu de la 20 000 MDL Brut, într-o companie stabilă, în creștere.
  • Posibilitate de a te afirma profesional și a învăța lucruri noi.
  • Salariu achitat oficial 100% și la timp. Pachet Social. Concediu prevăzut de legislație.
  • Premii semestriale în funcție de rezultate.
  • Convorbiri telefonice nelimitate. Petrol. Amortizare.

Vă rugăm să indicați postul dorit și să transmiteți CV-urile pe e-mail: hr@magnat.md.

Ulterior persoanele selectate vor fi invitate pentru interviu.

Email: hr@magnat.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть