Manager recepționare haine la curățătorie chimică

Curățătoria chimică „Acquazzurro” angajează:

Responsabilități: Recepționarea hainelor pentru curățat, introducerea lor în baza de date, eliberarea hainelor curățate.

Cerințe:

  • Studii superioare sau medii de specialitate finisate;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoașterea limbii engleze este binevenită.
  • Cunoștințe în domeniul țesăturilor, tipurilor de pete și provenienței lor sunt binevenite.
  • Cunoștințe de operare pe calculator.
  • Onestitate, responsabilitate, dorință de a învăța și a evolua.

Salariu: 9000-10000 lei
Condiții. Program de lucru în ture 2/2 sau 2/1 în dependență de punctul de primire.

  • Perioada de stagiere achitată.

Telefon: 069 278 317
Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: olga.prisacari@aq.md.

E-mail: olga.prisacari@aq.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть