Manager HR Clinică

Suntem în căutare de:

Căutăm Manager HR care va gestiona procesul de recrutare și va managerui cu departamentul HR a companiei Magnum Clinic, va crește performanța departamentului și va îmbunătăți experiența angajaților noștri.

Despre noi:

  1. Peste 5000 pacienți tratați
  2. Peste 45 de angajați
  3. Oferim 2 tipuri de servicii: stomatologice și chirurgie estetică

Descrierea jobului:

Pe postul de Manager HR vei fi responsabil de 5 obiective importante:

  • Să recrutezi colegi noi în echipă pe funcțiile vacante;
  • Să urmărești procesul de inducție a noilor colegi angajați în echipă;
  • Să creezi și îmbunătățești documentele aferente funcțiilor din companie;
  • Să organizezi și menții procesul de comunicare internă echitabilă în companie;
  • Să realizezi sondaje de ENPS și testări de performanță ale angajaților din firmă.

Despre candidatul ideal:

  • Căutăm o persoană cu abilități sistemice și de comunicare, care va organiza lucrul departamentului HR și va îndeplini toate responsabilitățile aferente acestei funcții.
  • Candidatul trebuie să aibă experiență într-o funcție similară, cu studii în domeniu.
  • Vei fi privilegiat în cazul în care ai experiență de lucru într-un sistem CRM, cu instrumentele Google Drive, MC Office și ChatGPT.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferim unui salariu motivant, 15000 lei plus bonusare
  • Sistem de motivație bazat pe Salariu fix + KPI + bonusuri
  • Program de lucru: luni - vineri 9:00 - 18:00.
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.
  • Concediu de odihnă și concediu medical.

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email magnum.clinica@gmail.com cu tema email „Vreau să lucrez la Magnum Clinic în calitate de Manager HR”.
Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть