Manager exploatare e-produse

BC "COMERTBANK" S.A. anunta concurs pentru suplinirea postului vacant de:

Obiectivul/ scopul postului

Vânzarea produselor din domeniul cardurilor de plată, și serviciillor conexe. Elaborarea şi participarea la implementare a produselor și serviciilor noi.

Beneficii

  • salariu competitiv și alte avantaje financiare;
  • tichete de masa;
  • program de muncă stabil;
  • oportunități de dezvoltare profesională;
  • participarea la dezvoltarea proiectelor inovative.

Nivelul de studii şi calificarea necesară

  • Orientare spre rezultat și abilități în atingerea obiectivelor stabilite;
  • Experienţă în domeniul bancar, în domeniul cardurilor: 2 ani;
  • Experiența în vânzarea produselor bancare;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă (engleza va fi un avantaj);
  • Cunoştinţe privind modul de utilizare a aplicaţiilor în domeniul cardurilor de plată;
  • Abilităţi de a lucra individual și în echipa, comunicabilitate, flexibilitate, bună capacitate de organizare;
  • Cunoașterea produselor propuse de către bancă pe piață clienților persone fizice.
  • Studii superioare economice;

Responsabilități

  • vânzarea și promovarea produselor bancare: carduri individuale și corporative, proiecte salariale, aplicațiile pentru deservire la distanță;
  • aplicarea metodelor de promovare și vânzare inovative în segmentul retail, dezvoltarea canalelor existente pe vânzări;
  • analiza și evaluarea necesităților clienților persoane fizice/juridice în produse bancare noi, efectuarea studiului de competitivitate pe piață;
  • participarea la evaluare a capacității de vânzare echipelor în cadrul sucursalelor băncii;
  • instruire și suport specialiștilor sucursalelor băncii în vânzarea și promovarea produselor.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV prin e-mail: secretary@comertbank.md sau la numărul de fax 022 839-840

Informaţii suplimentare la numarul de telefon 022 839-783.

E-mail: secretary@comertbank.md
Fax: 022 839-840

Telefon: 022 839-783

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть