Manager de vânzări în Turism

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Mediu de lucru dinamic și provocator
  • Proiecte interesante
  • Telefonie corporativă
  • Tichete de prânz și programe de wellbeing corporative

Responsabilitățile rolului:

  • creare și implementare strategiei de vânzări a programelor turistice interne (excursii, circuite, programe de week-end pentru grupuri sau turiști individuali);
  • identificarea noilor potențiali clienți;
  • promovarea programelor, ofertelor și pachetelor turistice ale companiei către clienți;
  • vânzarea de pachete turistice în țară (rezervări de bilete, încasarea și urmărirea plăților);
  • consultarea clienților referitor la evenimente, meniuri, program de excursii, etc.
  • rezervarea, organizarea și monitorizarea excursiilor, evenimentelor corporative și individuale, evenimentelor speciale;
  • comunicare cu oaspeții, participarea la evenimente in și out Chateau;
  • răspunde pentru desfășurarea şi finalizarea cu succes a contractelor turistice angajate;
  • răspunde pentru calitatea negocierii contractelor/actelor adiționale cu clienții;
  • administrarea bazei de clienți;
  • creare graficului evenimentelor.

Studii și experiență necesară:

  • Abilități de comunicare eficientă și negociere
  • Abilități demonstrate în planificare și organizare (urmărirea unei agende, întâlniri, conferințe)
  • Gîndire analitică, atenţie la detalii
  • Experiența în turism/event management, HORECA, vânzări, constituie un avantaj
  • Fluență în limbile engleză, română și rusă
  • Cunoaștere la nivel avansat a pachetului de programe MS Office
  • Posibilitatea de a lucra extraprogram
  • Operare cu volum masiv de date

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine, iar noi te vom contacta.

Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть