Manager de proiect în construcții

IMC Group, Holding care activează cu succes pe piața Republicii Moldova în domeniile B2B, Comerț și Distribuție Internațională, Construcții și altele, anunță concurs pentru poziția vacantă:

Responsabilitățile postului:

  • supravegheaza derularea construcției de la proiect până la finalizare;
  • asigură documentația completă a proiectului;
  • contribuie la planificarea proiectului de construcție și bugetului;
  • negociază oferte și contracte de execuție din punct de vedere tehnico-economic;
  • identifică resursele necesare execuției construcției;
  • constată aspectele de design și construcție care nu sunt adecvate proiectului;
  • gestionează bugetul și asigură respectarea standardelor de calitate și sigurantă;
  • creează echipele de lucru și alocă sarcini individuale;
  • rezolvă problemele de erori sau neconformități la etapa de proiectare/execuție;
  • supraveghează tot procesul de construcție conform planificării;
  • colaborează cu persoanele responsabile de realizarea fiecărei etape a construcției;
  • asigură realizarea proiectului în termeni stabiliți;
  • relaționează  cu organele de control (responsabile pentru supraveghere tehnică, de autor);
  • întocmește și completează documente executorii.

Cerințe:

  • studii superioare de specialitate în domeniul construcțiilor industriale și civile;
  • deținerea certificatului de atestare;
  • experiența în domeniul construcției de cel putin  5 ani;
  • cunoașterea proceselor tehnologice de executare a lucrărilor de construcții-montaj;
  • cunoașterea metodelor și procedeelor de asigurare a calității în construcții;
  • cunoașterea principiilor de bază ale procesului de încheiere a contractelor;
  • cunoștințe de operare PC: Word, Excel; ( tehnici de lucru in  AutoCad, WinSmeta sunt binevenite);
  • posesia automobilului propriu;
  • permis de conducere categoria B.

Oferim:

  • salariu se discută individual la interviu;
  • post de muncă în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
  • posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte importante de construcție și renovare;
  • multiple posibilități de a pune în practică cunoștințele și competențele profesionale, oportunități de carieră;
  • asigurăm volum de lucru 12 luni pe an;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: receptie@imc.md.

Vă rugăm să indicați poziția pentru care aplicați!

E-mail: receptie@imc.md
Telefon: 078803010

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть