Inginer - șef al fabricii de vin

Compania „Orhei – Vit” SRL anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de:

Responsabilităţile principale:

  • Coordonarea si executarea activităţilor companiei la compartimentul dotării tehnice cu utilaj de producere;
  • Elaborarea şi asigurarea implementării planului strategic de dezvoltare a companiei în domeniul asigurării cu utilaj tehnologic performant;
  • Asigurarea activităţii eficiente a subdiviziunilor de mentenanţă tehnică din cadrul companie;
  • Propunerea soluţiilor tehnologice de industrializare a proceselor din cadrul companiei;
  • Asigurarea mentenanţei curente, periodice a utilajului;
  • Analiza cazurilor de defectare a utilajului, elucindînd motivele apariţiei, precum şi elaborarea planurilor de acţiuni în vederea minimizării cauzele şi condiţiilor ce influenţează aceste evenimente nedorite;
  • Elaborarea, actualizarea şi asigurarea respectării tehnicii securităţii în cadrul folosirii utilajului la fabricile companiei;
  • Întocmirea dărilor de seamă specifice postului.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • Studii superioare în domeniul ingineresc şi/sau tehnic;
  • Experienţă de muncă peste 5 ani;
  • Abilităţi dezvoltate de analiză;
  • Deprinderi de planificare strategică şi operaţională în domeniul tehnic şi ingineresc;
  • Deprinderi în organizarea sistemică a proceselor de lucru;
  • Cunoaşterea echipamentelor de producere în domeniul vinificației;
  • Spirit de lucru în echipă;
  • Deprinderi manageriale.

Calităţi personale:

  • creativitate;
  • comunicabil;
  • spirit de iniţiativă;
  • încredere în sine;
  • capacitate sporită de muncă;
  • orientare către rezultate.

Oferim:

  • angajare permanentă;
  • timp de muncă deplin;
  • pachet social atractiv;
  • salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului;
  • locul de muncă se află în s. Merenii Noi, r-n Anenii Noi.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com.

E-mail: hr@orhei-vit.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть