Inginer proiectant

Angajăm:

     Florapower GmbH & Co. KG este o companie dinamică în creștere, specializată în producerea de echipamente necesare la prelucrarea cerealelor oleaginoase, cu extragerea ulterioară a uleiurilor.
     Suntem în căutare de noi colegi, ingineri proiectanți, care vor să își dezvolte întregul potențial.

Responsabilități principale:

  • Pregătirea schițelor și notelor tehnice a proiectelor noi;
  • Proiectarea liniilor tehnologice conform specificației;
  • Elaborarea desenelor de montare, listelor de elemente;
  • Proiectarea elementelor nestandard, mașinilor/aparatelor noi.

Cerințe către candidat:

  • Studii superioare tehnice;
  • Experiență de muncă în proiectarea elementelor nestandard și elaborarea desenelor de execuție;
  • Experiență în utilizarea programelor de proiectare;
  • Responsabilitate, punctualitate, abilități de comunicare, pasiune;
  • Limba rusă – bine, engleză – mediu/bine, limba germană prezintă un avantaj.

Oferim:

  • Instruire și posibilitate de dezvoltare a carierei;
  • Loc de lucru interesant și stabil;
  • Salariu motivant;
  • Program de lucru stabil: Luni-Vineri: 9.00 -18.00 sau 8.00-17.00.

    Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră, trimiteți-ne un mic portfolio și  CV-ul in rusa sau engleza la adresa de e-mail: marcel.matco@florapower.de

Telefon: 079431303
Persoana de contact: Matco Marcel
E-mail: marcel.matco@florapower.de
Web: https://www.florapower.de

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть