Inginer proiectant fațade ventilate și structuri translucide

J.O.T caută designeri care să se alăture echipei noastre!

J.O.T este o companie de management de proiect cu sediul în Israel, cu echipe mixte care lucrează în străinătate.

Atribuțiile:
  • Executarea desenelor în AutoCad;
  • Realizarea desenelor structurale și de arhitectura și întocmirea desenelor tehnice detaliate pentru structuri din aluminiu și lucrări cu sisteme de ferestre;
  • Întocmire desene, caietul de sarcini de producție, liste de materiale;
  • Comunicarea cu managerul echipei și cu clientul;
  • Raportare zilnică.
Cerințe:
  • Experiență profesională cu programe AutoCAD și Microsoft Office;
  • Experiență în proiectarea și implementarea desenelor tehnice detaliate pentru structuri din aluminiu și lucrul cu sisteme de ferestre pentru clădiri rezidențiale și industriale;
  • Nivelul de engleza B1 (intermediar) și peste va fi un avantaj;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Cunoașterea limbii ruse sau engleze la un nivel de conversatie sigur este OBLIGATORIE.
Condiții de lucru:
  • Lucru de la distanță;
  • Muncă cu normă întreagă pentru o perioadă lungă de timp;
  • 5/2, 9 ore pe zi;
  • Salariu stabil și plătit la timp;
  • Asistență în fiecare etapă de lucru;
  • Cursuri gratuite de limba engleza.
Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul în engleză sau rusă sau să ne contactați în orice mod convenabil.

E-mail: sofiiab@jot-solutions.com / hr@jot-solutions.com
+380667547579 (WhatsApp)

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть