Inginer în construcții auxiliare (ferestre, uși PVC și Aluminiu, rolete și porți)

KAMELEON - Experți în producția și montarea rulourilor, ferestrelor și porților cu caracteristici înalte de performanță

Compania KAMELEON își extinde echipa și oferă un post de muncă pentru funcția de Inginer Construcții PVC și Aluminiu.

Cerințe pentru candidat:

  • Studii tehnice, constituie un avantaj;
  • Experiență de lucru ca inginer-măsurător de construcții din PVC și  Aluminiu;
  • Cunoașterea caracteristicilor tehnice și a particularităților structurilor din PVC și Aluminiu;
  • Capacitatea de a colabora eficient într-o echipă.
  • Cunoașterea limbii română și rusă la nivel de comunicare;

Responsabilități principale:

  • Deplasări la clienți pentru efectuarea lucrărilor de măsurare, consultație.
  • Elaborarea soluțiilor tehnice pentru clienții companiei;
  • Încheierea contractelor de vânzare cu clienții;

Condiții de lucru:

  • Loc de muncă stabil, de încredere și interesant;
  • Uniformă, autoturism, unelte necesare, ofera compania;
  • Salariu motivant pentru rezultatele efectuate (nu avem limită în salariu).

Trimiteți CV-ul dvs.cu indicarea postului la adresa hrkameleon@gmail.com sau sunați la numărul 076070096.

hrkameleon@gmail.com
Telefon: 076070096

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть