Inginer aparate medicale

Compania farmaceutică internaţională Î.M.”Becor”SRL, anunţă concurs pentru ocuparea postului vacant de:

Responsabilităţile de bază:

  • Instalarea, reparaţia şi mentenanţa aparatelor medicale la clienţii Companiei;
  • Utilizarea la maximum a calităților personale;
  • Informarea sistematică a superiorilor cu privire la problemele apărute;
  • Gestionarea eficientă a timpului și volumului de muncă;

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • cunoaşterea avansată a limbilor română,rusă și engleză;
  • studii superioare în domeniul tehnicii medicale sau IT;
  • permis de conducere categoria „B”
  • cunoştinţe bune de operare PC;
  • experienţa de muncă va constitui un avantaj;
  • energic şi comunicabil;
  • responsabilitate şi orientare spre rezultat.

Compania oferă:

  • Contract de muncă şi pachet social complet;
  • Regim de lucru: de la 8.00 pînă la 17.00, cinci zile pe săptămînă;
  • Pregătire profesională continuă din contul companiei;
  • Creştere profesională;
  • Un mediu de activitate modern;
  • Salariu lunar – 10000 lei net.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV la adresa de e-mail: t.petrova@mail.becor.md.
Telefon de contact: 069120472

Vor fi contactaţi doar candidaţii selectaţi.

E-mail: t.petrova@mail.becor.md
069120472

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть