Hamal

Compania MIRAMOB face parte din grupul de companii TANDEM, are peste 20 ani experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 9 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Cluj-Napoca, Iași, Oradea).

Hamal

Avantajele pe care le oferim:

  • Salariu motivant, achitat la timp cu perspectivă de creștere;
  • Afirmarea înr-un mediu dinamic și modern cu colectiv tânăr și ambițios.
  • Produsele companiei la preț redus și în rate.

Responsabilități de bază:

  • Plasarea mărfii în depozit;
  • Încărcarea și descărcarea comenzilor;
  • Pregătirea comenzilor conform solicitărilor;
  • Menținerea ordinii și curățeniei în depozit;
  • Posibilitatea de a invata o specialitate din cadrul producerii;

Cerințe față de candidat:

  • Responsabilitate și punctualitate;
  • Onestitate și seriozitate;
  • Condiție fizică bună.

Candidații interesați, care s-au regăsit în cele descrise mai sus, rugăm sune la numărul de tel. 079647770
 Web: www.tandem.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Ultra

Hamal la Livrare

Ultra • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Enter

Muncitor în Construcții

Enter • Сегодня, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть