Graphic Designer (10000-15000 mdl)

Responsabilități:

  • Crearea design-urilor grafice originale pentru jocuri/aplicații;
  • Definirea și dezvoltarea unor design-uri vizuale de calitate înaltă de la concept până la execuție;
  • Identificarea problemelor de proiectare și elaborarea soluțiilor relevante;
  • Crearea imaginilor pentru promovarea jocurilor pe diferite platforme (Google Play, Apps Store, Nintendo Store, Steam Store, PS Store).

Cerințe:

  • Cunoștințe Adobe Photoshop, Ilustator,CorelDraw;
  • Înțelegerea teoriei culorilor;
  • Experiență de lucru în domeniul jocurilor- avantaj;
  • Bune abilități de comunicare și colaborare;
  • Capacitatea de a lucra în mod independent.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Curs deplin de limba engleza
  • Abonament la sala de sport
  • Parcare subterana (50% achitat de companie)
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Colectiv tânăr, amabil și sociabil
  • Activități de Team-building

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works.

*Aplicarea CV-ului implică acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal.

hr@midnight.works
+373 69 666 650

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть