Funcționar în evidența stocurilor (depozitar)

Aridon

27 сентября 2024

Suntem în căutare de:

Oferta noastră:

  • Salariu inițial - 11.000 lei brut;
  • Tichete de masă în valoare de 70 lei/zi;
  • Grafic de muncă 5+2;
  • Instruire la locul de muncă;
  • Posibilitatea de a lucra cu brand-uri de top din industria produselor vestimentare;
  • Activitate interesantă și condiții de muncă moderne.

Responsabilități și cerințe de bază:

  • Despachetarea coletelor primite de la producător, verificarea acestora și pregătirea coletelor pentru expediere;
  • Scanarea articolelor pentru introducerea lor în gestiunea depozitului, sortarea articolelor pe diverse criterii, repartizarea lor conform listelor, alarmare și etichetare;
  • Cunoștințe bune de operare PC.

Aplica acum pentru această funcție cu un CV la e-mailul: hr@aridon.md, cu titlul scrisorii ,,Depozitar’’.

E-mail: hr@aridon.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть