Electrician | Florești s. Gura Camencii

VERUM AGRO TRADING este unul din principalii producători și exportatori de cereale și oleaginoase din Republica Moldova. Cooperăm cu consumatorii industriali și traderii internaționali din cca 20 de țări. Gestionăm un lanț valoric integrat în domeniul afacerilor agricole, specializate în cultivarea culturilor de câmp – grâu, orz, porumb, rapiță, floarea-soarelui.

Locul de muncă – s. Gura Camencii, r. Florești

Compania oferă:

  • Pachet social deplin, tichete de masă;
  • Salariul se va negocia în timpul interviului;
  • Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă din domeniul agroindustrial;
  • O echipă dinamică, deschisă spre comunicare și inovații;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională.

Responsabilități:

  • Asigură și supraveghează starea tehnică a instalațiilor / utilajelor electrice;
  • Asigură toată gama de lucrări necesare pentru mentenanța și reparația echipamentului electric;
  • Intervine imediat la apariția defecțiunilor electrice apărute și contribuie la remedierea și înlăturarea lor.

Cerințe față de candidat:

  • Studii medii / profesionale / certificare în domeniul electrotehnic;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj;
  • Responsabilitate, disciplină, atenție de detalii.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa ancom@verum.md.

Detalii la numărul de telefon 061003898.

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: ancom@verum.md
Telefon: 061003898

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть