Electrician curenți slabi

Horus

26 сентября 2024

Compania STANDARD BYTE face parte din HORUS HOLDING, este angajată în furnizare de servicii pentru energia electrică, energie regenerabilă, semnalizare incendii și automatizare, se află în căutarea unui coleg(ă) pentru poziția de:

Cerințele de bază:

  • Studii medii, profil tehnic/cursuri de calificare in domeniul: electrica, electronica, electrotehnica, automatizari.
  • Persoana responsabila, ordonata, organizata, cababila sa respecte termenele stabilite si cu spirit de echipa.
  • Dorinta puternica de a asimila noi tehnologii.

Responsabilitățile de bază:

  • Realizarea lucrarilor de instalatii curenti slabi.
  • Instalarea echipamentelor in conformitate cu specificatiile si cu proiectul tehnic.
  • Consulta șeful de echipa pentru a identifica cele mai bune solutii.

Compania oferă:

  • Întreg pachet social.
  • Salariu motivant.
  • Posibilitati de avansare rapida în cariera.
  • Mediu de lucru prietenos.

Tel.: 069740100, 069077439, 022 401 329
Expediați CV-ul la adresa electronică:
recrutare@horus.md / resurse@horus.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть