Director tehnic
Orhei-Vit

27 сентября 2024

Compania ”Orhei-Vit”, un important producător de conserve din fructe și legume, caută Director Tehnic cu experiență și competențe solide în gestionarea utilajelor de producție, sectorului energetic, electric, apă și canalizare.

Responsabilități principale:
  • Coordonarea și gestionarea întregului parc de utilaje și echipamente de producție.
  • Asigurarea funcționării optime a sistemelor energetice și electrice ale companiei.
  • Supervizarea rețelelor de apă și canalizare, asigurând conformitatea cu normele de mediu și eficiența acestora.
  • Monitorizarea și implementarea programelor de întreținere preventivă și corectivă a echipamentelor.
  • Colaborarea cu toate departamentele pentru a optimiza fluxul de producție și a reduce costurile operaționale.
  • Asigurarea respectării reglementărilor și standardelor tehnice aplicabile în industria alimentară.
Cerințe:
  • Studii superioare în domeniul tehnic (mecanic, electric, energetic sau similar).
  • Experiență relevantă de minim 5 ani într-o poziție similară, de preferință în industria alimentară sau prelucrătoare.
  • Cunoștințe solide în întreținerea și gestionarea echipamentelor de producție, energie electrică, apă și canalizare.
  • Abilități de leadership și organizare, orientare către eficiență și inovație.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona simultan mai multe proiecte.
Oferim:
  • angajare permanentă;
  • timp de muncă deplin;
  • pachet social atractiv;
  • salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului;
  • localizarea fabricilor: or. Orhei, or. Căușeni, s. Merenii Noi, r-n Anenii Noi.
Dacă ești interesat să faci parte dintr-o echipă dinamică și să contribui la succesul unei companii de top din industria alimentară, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email hr@orhei-vit.com.

Te așteptăm în echipa noastră!

E-mail: hr@orhei-vit.com

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть