Designer - proiectant mobilier

Mobildor-Lux angajează:

Vrem să faci parte din divizia noastră care se ocupă cu tot ce ține satisfacere client în materie de amenajări locuințe și birouri cu mobilier.

Cerințe:

  • Сunostinte tehnice si de proiectare mobilier (materiale, prelucrari posibile pe utilaje specifice industriei, feronerie si sisteme actuale);
  • Capacitate de lucru in programe 2D si 3D desene tehnice și vizualizari ale obiectelor (Autocad, 3D Max..);
  • Experienta in domeniul productiei de mobilier;
  • Persoana proactivă, implicată, pozitivă;
  • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Capacitatea de a respecta termene;
  • Spirit de coechipier;
  • Organizată, Punctuală, Serioasă;
  • Bune abilități de comunicare și Inițiativă.

Condiții:

  • O experiență lucrativă cu materiale diverse, tehnologii traditionale & moderne din diferite zone de productie;
  • Mediu plăcut de lucru;
  • Salariu generos achitat fără întârzieri;
  • Program de lucru full-time.

Responsabilități:

  • Deseneaza, proiecteaza, redacteaza pe calculator proiectele pieselor ce trebuiesc executate in cadrul companiei,
  • Realizarea desenului 2d si 3d - conform masuratorilor si dorintelor clientului.

Câteva cuvinte despre noi:
Mobildor este o Fabrică de mobilier de serie(Living-uri, Dulapuri, Birouri, bucătării și alte bunătăți).
Suntem o echipă de oameni tânără și voinică :)

Dacă simți că te potrivești, te așteptăm.
HAI să ne CUNOAȘTEM.

Expediați CV-ul cu poza la email: mobildoroffice@gmail.com sau telefonați-ne: Ion, 069165215.

Telefon: 069165215
E-mail: mobildoroffice@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть