Designer Grafic/ Multimedia

Clientul nostru, o companie de producție renumită și importantă din Moldova, cu o istorie bogată, se află în prezent în căutare de:

DESIGNER GRAFIC/ MULTIMEDIA

Responsabilități:

  • Design broșuri, standuri pentru produse și expoziții etc.;
  • Colaborare cu echipa de marketing și alte departamente pentru dezvoltarea proiectelor;
  • Crearea de conținut vizual pentru social media, website și print;
  • Creare de video și animații.

Cerințe:

  • Experiență în programe de design grafic: Adobe Photoshop; Adobe Illustrator, InDesign;
  • Cunoștințe de modelare și design 3D constituie un avantaj.
  • Cunoștințe în editare de video și animație:
  • Utilizare Adobe After Effects și alte programe de editare video și animație.
  • Experiență în crearea de conținut multimedia pentru diverse platforme (social media, website, print).

Beneficiile companiei:

  • Angajare oficială cu pachet social complet;
  • Grafic de lucru 5/2 de la 8:00 pana la 17:00 sau de la 9.00-18.00;
  • Salariu competitiv începand de la 15.000 lei net, în funcție de candidat, experiența și aptitudinile acestuia;
  • Posibilitatea de creştere și dezvoltare profesională;
  • Lucru într-o echipă tanară, ambițioasă si prietenoasă.

Așteptăm cu drag CV-ul tău și portofoliul pe adresa: dopomoga.staffing@gmail.com, indicând denumirea poziției vacante.

Candidaturile vor fi analizate pe baza portofoliului prezentat.

Pentru informații suplimentare, nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon: +373 78 7 08 500.

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
+373 78 7 08 500

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть