Copywriter în marketing online

COPYWRITER ÎN MARKETING ONLINE: ȘANSA TA DE A CREA CONȚINUT CARE LASĂ IMPRESIE! ÎN OFICIU!

"Creăm și dezvoltăm produse, mărci și servicii cool.''

Ce îți oferim:

  • Colaborarea cu o echipă excelentă pentru rezolvarea sarcinilor de afaceri.
  • Dezvoltare continuă și creștere profesională. Avem propria noastră școală, care cuprinde 3000 de cărți, bibliotecă de cursuri online în diferite domenii și tematici.
  • Învățăm împreună și creștem rapid. Vei obține abilități care te vor ajuta să te dezvolți ca profesionist, viitor lider sau antreprenor. Specialiștii noștri migrează în interiorul companiei și devin lideri de departamente sau manageri de afaceri independente.
  • Obiective interesante, dificile și ambițioase care te vor ajuta să atingi rezultate incredibile.
  • Program flexibil, cu condiția unei planificări eficiente și transparente.
    Și mai mult, plătim bine și NU practicăm salariile în plicuri.

Sediul nostru se află în centrul Chișinăului, pe strada 31 August

RESPONSABILITĂȚILE TALE:

  • crearea și editarea de texte pentru site-uri web și pagini de destinație în RO.
  • aptitudini lingvistice de scriere și vorbire perfectă în limba română.
  • participarea la crearea a ,,tone of voice’’ al mărcii;

TE DORIM DACĂ:

  • Ai experiență în scrierea și editarea de texte.
  • Ai experiență în domeniul Copywriting-ului.
  • Ești dornic să creezi conținut care influențează cu adevărat audiența.
  • Ești gata pentru creștere profesională și noi provocări.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть