Coordonator Dezvoltare Produs / Product Development coordinator

Vrei să participi în procesul de creare a produselor Grupului de Vinării Purcari?

În calitate de Coordonator Dezvoltare Produs vei fi parte a echipei de proiect pentru dezvoltarea produselor noi și diversificarea gamei de produse pe diverse piețe, vei contribui la procesul de modernizare a colecțiilor existente, vei adapta produsele pentru piețele internaționale, vei asigura respectarea cerințelor legale a mesajelor și informației de pe etichete și contraetichete.

Responsabilitățile job-ului:
  • Implicarea în activitîțile de gestiune a proiectelor ca parte a echipei Dezvoltare produs Departamentul Marketing
  • Crearea și gestionarea planurilor de proiect. Stabilirea obiectivelor, termenelor și resurselor necesare.
  • Urmărirea progresului proiectului și asigurarea respectării termenelor limită.
  • Susținerea proceselor de creare a produselor noi de la concept până la lansarea lor pe piață, asigurând că produsele finale sunt de înaltă calitate și răspund nevoilor pieței.
  • Susținerea proceselor de colaborare cu partenerii interni și externi pentru realizarea proiectului (designeri, tipografii, producere, achiziții)
  • Contribuie la asigurarea conformității produselor cu normele și reglementările din industria vitivinicolă.
  • Susținerea proceselor de export prin ajustarea informațiilor ce însoțesc produsul in conformitate cu piața de export.
  • Elaborarea mapelor de poduse pentru a susține procesul de producție si vânzare
Ești persoana potrivită dacă:
  • ești oganizat și structurat, ești atent la detalii
  • respecți termenele stabilite
  • te conectezi ușor de la un proiect la altul
  • ai înțelegerea proceselor de dezvoltare a produselor, de la concept până la lansare.
  • ai abilități de comunicare verbală și scrisă.
  • îti place lucrul în echipă, ești proactiv și cooperant
  • ești deschis pentru inovații
Beneficii pentru tine:
  • Motivare competitivă
  • Posibilități de dezvoltare profesională
  • Mediu de lucru dinamic și “very challenging”
  • echipă de profesioniști care te vor susține
Dacă ești interesat de poziție și corespunzi cerințelor de mai sus, expediază un CV la adresa de e-mail hr@purcari.wine.

E-mail: hr@purcari.wine

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть