Content Manager

Puma

28 сентября 2024

Suntem în căutare de:

Suntem în căutarea unui Content Manager responsabil pentru gestionarea completă a site-ului nostru. Dacă ești o persoană autonomă, orientată spre rezultate și capabilă să îți stabilești priorități fără a aștepta instrucțiuni, atunci ești candidatul potrivit pentru noi!

Responsabilități:

  • Administrarea site-ului: actualizarea și completarea fișelor de produse, configurarea filtrelor și categoriilor.
  • Postarea și actualizarea bannerelor promoționale, articolelor și știrilor.
  • Monitorizarea prețurilor și stocurilor, eliminarea conținutului învechit și asigurarea corectitudinii datelor.
  • Redactarea și rescrierea descrierilor produselor.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de PR și fotograful pentru conținut vizual și editorial.
  • Actualizarea sistematică a articolelor în 1C.

Cerințe:

  • Cunoștințe solide de utilizare a calculatorului și platformelor de administrare online.
  • Capacitatea de a învăța rapid detalii despre produsele companiei și de a utiliza instrumentele necesare pentru sarcini specifice.
  • Experiență în gestionarea unui magazin online reprezintă un avantaj.
  • Abilități excelente de organizare, inițiativă și orientare spre rezultate.
  • Experiență în copywriting
  • Vorbire și scriere corectă în română; cunoașterea limbii ruse și engleze este esențială.

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru modern, într-o companie de renume, alături de o echipă profesionistă și prietenoasă.
  • Condiții de muncă confortabile și stimulative.
  • Angajare conform Codului Muncii al Republicii Moldova.
  • Oportunități avantajoase pentru achiziționarea produselor companiei.
  • Salariu competitiv, negociat individual în funcție de experiență și calificări.

Cum aplici: Scrisoarea ta de intenție reprezintă primul pas în procesul de selecție. Începe cu fraza: „Sunt potrivit pentru această poziție deoarece...”, și menționează realizările și experiențele tale relevante.

E-mail: hr@puma-wsa.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Контент-менеджер

ALO • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Aviapages • 24 сентября 2024, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть