Contabil(ă)

Angajăm:

Contabil(ă)

Sommet Global (http://sommetglobal.com), o companie internațională de consultanță în taxe și contabilitate, caută să-și extindă echipa din Moldova și anuntă concurs pentru postul de Contabil(ă) care va lucra la proiectele noastre financiare contabile pe piața din Romania, Portugala, Albania si Kosovo.

Locație: Hybrid
Tipul:Full-time (de Luni până Vineri)

Responsabilități:

  • Verificarea/introducerea documentelor în programul de contabilitate
  • Controlul creanțelor și a datoriilor
  • Raportările lunare/trimestriale de grup
  • Îndeplinirea altor atribuții necesare în cadrul activității departamentului financiar contabil

Cerințe:

  • Experiență in contabilitate aproximativ 1 an
  • Studii în finanțe și contabilitate + engleza B2
  • Abilitatea de a urma procedurile și de a lucra în termenele prestabilite
  • Atitudine de lucru în echipă și aptitudini de comunicare eficientă

Beneficii:

  • Echipă de lucru tânără și internațională
  • Oportunitate de dezvoltare profesională
  • Program de lucru flexibil
  • Un grad ridicat de autonomie, responsabilitate și asumare a procesului de contabilitate

Candidații interesați sunt invitați să trimită un CV în limba engleză la adresa recruiting@herensys.com.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть