Angajăm:

Contabil(ă)-operator

În contextul deschiderii noului Restaurant și a creșterii volumului de muncă ANDERSEN ACTIVITY PARK & FAMILY RESTAURANT caută Contabil/(ă) responsabil/(ă) și atent/(ă).

Atribuțiile funcționale de bază:

  • Asigurarea evidenţei contabile a stocurilor;
  • Contabilizarea facturilor emise pentru clienţi;
  • Înregistrarea facturilor de la furnizori;
  • Participarea la inventarierea lunară/anuală a stocurilor;
  • Efectuarea operațiunilor de salarizare;
  • Îndeplinirea sarcinilor primite de la contabil-şef;

Avem următoarele cerințe de angajare:

  • studii superioare (contabilitate, economie)
  • abilități de lucru cu programelor 1C, IIKO
  • experiență în realizarea operațiunilor contabile, de preferat în domeniul HORECA
  • dorință de a învăța
  • atenție sporită în proces de realizare a sarcinilor de muncă
  • abilități de a lucra independent și în echipă

Oferim:

  • Condiții de lucru confortabile;
  • Regim de muncă comod de la 10:00 la 18:00;
  • Salariu 15000 Lei;
  • Stabilitate și încredere în viitor;
  • Dezvoltare dinamică;
  • Atmosferă de lucru prietenoasă;
  • O echipă tânără și ambițioasă;
  • Instruire inițială în domeniu;
  • Prînz gratuit.

Dacă descrierea funcției se potrivește competențelor tale, expediază CV-ul la adresa electronică: hr@andersen.md cu subiectul: aplic pentru postul Contabil/(ă).

E-mail: hr@andersen.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть