Contabil(ă)

Webmaster Studio – principala companie IT din Moldova, cu capital moldo-german, lider în furnizarea soluțiilor IT pentru afaceri. Mai mult de 15 ani de experiență. În lista noastră de clienți se regăsesc cele mai mari companii mondiale și locale.

Contabil(ă)

Despre noi: Studio Webmaster este lider in domeniul serviciilor IT din Chisinau si Moldova. Facem parte dintr-o echipă de oameni responsabili care se dezvoltă în continuu. Noi mereu încercăm să creăm parteneriate reciproc avantajoase și de lungă durată cu clienții noștri.

CE VĂ OFERIM NOI:

  • Lucrul într-un oficiu confortabil, dotat după cele mai noi tendințe;
  • Program de lucru convenabil: Lu-Vi de la 09-00 până la 18-00;
  • O echipa tânără, distractivă și prietenoasă;
  • Angajare oficială / pachet social complet;
  • Oportunitatea de a-ți construi o carieră într-o echipă de profesioniști;
  • Livrarea prânzului în oficiu;
  • Cafea naturală din contul companiei;
  • Compensație de 50% pentru activitățile sportive;
  • Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
  • Oficiu dispune de: Playstation, aparat cu jocuri mecanice, fotbal de masă, sală de sport, cameră de realitate virtuală, darts, etc;
  • Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
  • Achitarea salariului la timp;

RESPONSABILITĂȚI:

  • Ținerea evidenței contabile a activității economico-financiare a companiei;
  • Evidența valorilor materiale (intrări, ieșiri, transfer, casare, inventariere);
  • Evidența documentației primare;
  • Evidența fiscală;
  • Controlul și evidența circulației bănești;
  • Evidența decontărilor reciproce;
  • Elaborarea și prezentarea raporturilor interne și externe;
  • Elaborarea și prezentarea raporturilor fiscale;
  • Formarea și prezentarea la timp a declarațiilor fiscale și financiare, inclusiv transmiterea declarațiilor electronice;
  • Realizarea documentatiei primare (încasări, cheltuieli, servicii bancare și altele.);
  • Planificarea fiscală, optimizarea acestora;
  • Întreținerea documentației personalului;

CERINȚE PENTRU CANDIDAT:

  • Studii superioare în contabilitate;
  • Cunoașterea SNC, legislației fiscale si legislația muncii la nivel inalt;
  • Cunoaşterea perfectă a softurilor specializate de evidenţă contabilă - 1C;
  • Cunoașterea limbilor română si rusă;
  • Cunoştinţe avansate de operare PC :(Microsoft Offic e – Word, Excel), internet;
  • Abilitatea de a analiza și de a controla;
  • Abilitatea de a îndeplini sarcinile la timp;
  • Corectitudine si onestitate;
  • Atenție la detalii;
  • Pedantism;

Lucrul la noi - este cea mai bună experiență posibilă! Vino și verifică!
Ne puteți cunoaște mai bine aici:

Dacă considerați, că nu aveți competențele necesare, dar sunteți dornici să vă dezvoltați în acest domeniu, trimiteți CV-ul la: job@webmaster.md.
Vă rugăm să indicați poziția dorită în subiectul email-ului dvs.

Și ține minte, nu contează pentru noi dacă ai experiență, ne pasă de Tine!

Vă rugăm să trimiteți CV-ul prin e-mail:
job@webmaster.md
+373 60 908 708

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть