Contabil(ă)

Studio Webmaster – lider în domeniul IT din Moldova, lider în domeniul soluțiilor IT pentru afaceri.

Experiență pe piața IT mai mult de 10 ani. Printre clienții noștri sunt cele mai mari companii autohtone și internaționale.

Contabil(ă)

Dacă sunteți o persoana responsabilă, aspirați la indeplinirea calitativă a muncii, sunteți gata să primiți noi cunoștințe, doar in așa caz puteți deveni parte a colectivului nostru!

Avantajele companiei:

  • Lucru în oficiu full-time;
  • Studii complexe, formare avansată (traning-uri, seminare cu specialiști);
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Angajare oficială;
  • Compania oferă: Playstation, aparat de joc, fotbal de masă, darts etc.;
  • În birou există o bibliotecă cu cărți moderne;

Responsabilitati:

  • Ținerea evidenței contabile a activității economico-financiare a companiei;
  • Evidența valorilor materiale (intrări, ieșiri, transfer, casare, inventariere);
  • Evidența documentației primare;
  • Evidența fiscală;
  • Controlul și evidența circulației bănești;
  • Evidența decontărilor reciproce;
  • Elaborarea și prezentarea raporturilor interne și externe;
  • Elaborarea și prezentarea raporturilor fiscale;
  • Formarea și prezentarea la timp a declarațiilor fiscale și financiare, inclusiv transmiterea declarațiilor electronice;
  • Realizarea documentatiei primare (încasări, cheltuieli, servicii bancare și altele.);
  • Planificarea fiscală, optimizarea acestora;
  • Întreținerea documentației personalului;

Cerințe:

  • Studii superioare în contabilitate;
  • Cunoașterea SNC, legislației fiscale si legislația muncii la nivel inalt;
  • Cunoaşterea perfectă a softurilor specializate de evidenţă contabilă - 1C;
  • Cunoașterea limbilor română si rusă;
  • Cunoştinţe avansate de operare PC :(Microsoft Offic e – Word, Excel), internet;
  • Abilitatea de a analiza și de a controla;
  • Abilitatea de a îndeplini sarcinile la timp;
  • Corectitudine si onestitate;
  • Atenție la detalii;
  • Pedantism;

 Solicităm candidații, care corespund cerințelor de mai sus, să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: job@webmaster.md.
In scrisoarea indicati poziția și salariul dorit, în caz contrar, CV-ul dvs. nu va fi luat în considerare.

Numai candidații selectați vor fi invitați la un interviu individual.

Trimiteți CV-urile dumneavoastră prin e-mail:
job@webmaster.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть