Contabil(ă)

Te așteptăm în echipa noastră!

Contabil(ă)

Cerinte:

  • Studii superioare de specialitate (contabilitate, finanțe)
  • Experienţa de lucru în funcție de Contabil de cel puţin 2 ani
  • Cunoștințe temeinice în ce privește legislația în vigoare în domeniul contabil
  • Cunoașterea contabilității computerizate (1C versiunea 8.2)
  • Posedarea programelor MS Office (Word, Excel)
  • Responsabilitate, inițiativă și flexibilitate

Responsabilități de serviciu:

  • Organizarea și ținerea evidenţei contabile în cadrul companiei
  • Efectuarea operaţiunilor de casă şi bancă
  • Evidenta facturilor de procurare
  • Perfectarea și prelucrarea documentelor primare
  • Verificarea decontarilor cu contragentii
  • Intocmirea deconturilor, ordinelor, foilor de parcurs
  • Evidenta combustibilului
  • Asigurarea calculării și achitării salariilor
  • Asigurarea calculării și achitării corespunzătoare a impozitelor și taxelor fiscale
  • Monitorizarea indicatorilor financiari și analiza acestora
  • Furnizarea de informații financiare și recomandări pentru luarea deciziilor manageriale

Beneficii

  • Loc de munca amenajat cu cele necesare (birou, laptop, telefon)
  • Instruire initiala si instruire pe parcursul perioadei de lucru
  • Suport tehnic din partea unui supervizor
  • Masa de prinz gratuita asigurata din partea angajatorului
  • Sisteme de lucru moderne (bitrix, telefonie IP, posta corporativa etc.)
Schema de acces la sediul central Piramida Market

E-mail: p.munteanu@piramidamarket.md
Tel.: 076767906

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Vetropack

Contabil(ă)

Vetropack • Вчера, Кишинев

Отправить CV
Imona Grup

Contabil

Imona Grup • Вчера, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть