Contabil operator | business development

Suntem în căutare de:

Despre companie
Suntem o echipă de profesioniști care investesc constant în formarea și dezvoltarea angajaților lor.

Lucrăm în domenii precum:

  • Externalizarea proceselor de afaceri
  • IT Parc
  • Call- centru

Descrierea jobului

  • Analiza datelor financiare
  • E-banking
  • Examinarea documentelor și tranzacțiilor financiare
  • Verificarea lunară a balanţei

Cerințe pentru candidat

  • Studii superioare în domeniu Economie/Business /Statistica/Informatica
  • 1C
  • Fluență în limba de stat și rusă

Oferim

  • Grafic de muncă L –V, 08:00- 17:00 sau 09:00- 18:00
  • Oficiu modern si confortabil
  • Instruire corporativă în detrimentul companiei

Pentru mai multe detalii ne puteți apela la numărul: 060654544
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md.

* If you send us your CV you will authorize the processing of personal data contained in your cv.

E-mail: info@hrsolution.md
060654544

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть