Contabil / Contabilă (sectorul producere)

Vasconi

27 сентября 2024

Firma de producere a confectiilor din tricotaj, brandul Vasconi, angajeaza:

Responsabilități cheie:

  • Perfectarea documentelor primare privind desfășurarea procesului tehnologic (facturi intrări-ieșiri, importuri);
  • Evidența analitică și sintetică a materialelor și produselor;
  • Închiderea producerii.

Cerinte:

  • Cunoașterea standardelor naționale de contabilitate;
  • Experiența în poziție similară minim 1 an;
  • Cunostințe profunde a programei de evidența contabilă 1 C;
  • Grad înalt de responsabilitate și orientare spre rezultate;
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor române, ruse.

Noi oferim:

  • Posibilitati de dezvolatre profesională și oportunități de avansare în carieră;
  • Salariu competitiv;
  • O echipă tînără, profesionistă și prietenoasă;
  • Un mediu de lucru plăcut.

Daca corespundeti cerintelor si va place oferta noastra asteptam un CV pe adresa de email: hr@vasconi.md.

Telefon: 078222290
E-mail: hr@vasconi.md
Web: www.vasconi.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть